-هزینه ی مربوط به کلاس های آنلاین چقدره و چجوری می تونیم ثبت نام کنیم؟


توجه:هزینه کلاس ها در تصویر فوق مربوط به زمان خاصی است و ماهانه 10% به قیمت پکیج ها افزوده می شود.جهت ثبت نام کلاس ها ابتدا در همین سایت یک حساب کاربری بسازید و سپس اقدام به خرید محصولات این سایت نمایید.لیست قیمت کلاس ها در صفحه اصلی سایت طبق تصویر فوق قرار دارد. شما می توانید هم کلاس ها را به صورت تک جلسه از قسمت کلاس های جدید در صفحه اصلی خریداری نمایید و هم به صورت پکیج که قطعا خرید پکیج ها با توجه به قیمت گذاری انجام شده،مقرون به صرفه تر است.

 

 -مدت زمان هر کلاس چقدر می باشد؟

مدت زمان هر کلاس حداقل 60 دقیه و حداکثر 120 دقیقه می باشد.-مدرسان کلاس های آنلاین چه کسانی هستن؟

طراحان آزمون های آنلاین ماز و مدرسین برتر کشور مولفین کتب کمک اموزشی

لیست اسامی دبیران مدرس هر جلسه در قسمت مشخصات آن جلسه کلاس آورده شده است.-برای مشاهده ی کلاس چکار کنیم ؟

در صورتی که مبلغ کلاس را پرداخت کرده اید وارد صفحه ی شخصی خود در سایت کلاس آنلاین بشوید . به روی گزینه ی کلاس های من در بالای سایت , سمت چپ کلیک کنید. می توانید گزینه ی شرکت در کلاس یا  در صورتی که پس از زمان مقرر می خواهید در کلاس شرکت کنید بازپحش را انتخاب کرده و کلاس را مشاهده کنید.-در صورتی که نتونستیم تو ساعت مقررکلاس آنلاین شرکت کنیم چکار کنیم؟

 

هر کلاس باز پخش مختص به خود را دارد که می توانید آنلاین شوید و بازپخش مربوطه را هر چند بار و هر زمان که خواستید تا کنکور 96 ببینید .-کلاس ها مطابق با برنامه ی خاصی هست؟

بله برنامه ی کلاس ها با آزمون های آزمایشی هماهنگ شده است.جهت مشاهده برنامه کلاس زیست شناسی به صفحه اصلی مراجعه کنید.جهت اطلاع از آخرین تغییرات کلاس ها نیز حتما در کانل تلگرام ماز به نشانی:telegram.me/biomaze عضو شوید-جزوه ی کلاس آنلاین چند صفحه هست و میشه چاپش کنیم؟

هرجلسه کلاس جزوه مختص خود را دارد که به صورت فایل PDF در قسمت صفحه شخصی دانش آموز قرار می گیرد و قابلیت پرینت نیز دارد-آیا تدریس کلاس های آنلاین هماهنگ با جزوه ها می باشد؟

بله, کلاس ها هماهنگ با جزوه پیش خواهد رفت و این جزوه ها برای پیش روی با کلاس آنلاین ضروری می باشند.-شرایط بورسیه ی کلاس های آنلاین چیه؟

دقت کنید شرکت در آزمون های آنلاین برای بورسیه ی کلاس های آنلاین الزامی می باشد . برای اطلاعات بیشتر به ای دی تلگرام M_vzi پیام دهید یا با شماره 07132263089تماس حاصل فرمایید-سطح تدریس کلاس ها چجوریه؟

سطح تدريس كلاس ها در راستاي سطح موردنياز براي پاسخگويي به سوالات كنكورهاي سراسري است و درچارچوب كتاب درسي،ضمن گفتن پيش نيازهاي هرفصل،مطالب مرتبط به صورت تركيبي با يكديگر بيان مي شوند.

 -من چند وقت پیش درخواست بورسیه دادم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم

در صورت عدم دریافت پاسخ برای تقاضای بورسیه خود می توانید از طریق تلگرام @m_vzi پیگیری کنید. رفع اشکال کلاس ها به چه صورت خواهد بود؟

تا یک ساعت پس از پایان پخش آنلاین هر کلاس،استاد آنلاین بوده و در قسمت رفع اشکال در صفحه شخصیتان می توانید در قالب ارسال متن،عکس یا VOICE رفع اشکال نمایید

در صورتی که بازپخش مشاهده کنید دیگر امکان رفع اشکال وجود ندارد.کلاس ها برای چه دروس و چه پایه هایی وجود دارد؟

کلاس های آنلاین تنها برای درس زیست شناسی در کلیه پایه های نظام جدید و همچنین کنکور نظام قدیم وجود دارد.در صورتی که راغب به آموزش در سایر دروس باشید نیز می توانید دی وی دی های ماز را از همین سایت یا کتابفروشی های سراسر کشور تهیه نمایید